Hlavní strana Obecní úřad O obci

Školní sraz paní učitelky Anny Hlaváčkové

Zde můžete shlédnout starý film a pod videem fotogalerie ze srazu.

Koncem června uplynulo již 40 let od ukončení činnosti semechnické školy. Při této příležitosti jsem obeslal žáky zde poslední vyučující paní učitelky Anny Hlaváčkové ke školnímu srazu. Sešlo se nás úctyhodných 43. Bývalí absolventi si prohlédli prostory staré školy, zhlédli prezentaci obce a pobavili se u filmů, které natočila paní učitelka v dobách našeho mládí.
  Nejvíce nás však potěšila beseda se samotnou paní učitelkou. Na školní začátky se nedá zapomenout, proto děkuji všem, se kterými jsem mohl strávit příjemné sobotní odpoledne.

Zdeněk Bendzo

Uvítali bychom, kdyby si někdo při zhlédnutí vzpomněl, o které roky se jednalo a co to bylo za akce. Stačí napsat, o kterou minutu filmu se jedná a my to do filmu doplníme v titulkách.

Nastavení fotogalerie